FIAT 500 Carmine Red - Wrapmotors Blog
Audi Q7 S-line – xScratch™ ProFilm
October 12, 2014

FIAT 500 Carmine Red

Celopolep na Fiat 500: Nie je červená ako červená

Jedna z nedávnych zákaziek nám veľmi utkvela v pamäti. Pred bránami Wrapmotors totiž pristál elegantný trpaslík. Červená imidžovka z dielne Fiatu sa prišla ukázať, aby dostala nový nádych. Za tých pár desať tisíc kilometrov, ktoré nalietala, sa stihla trochu poudierať a z pôvodne červených lakovaných častí škaredo vykúkal základný čierny náter. Taká je ale realita dnešných preplnených ciest. Zákazníčka chcela svojmu miláčikovi vdýchnuť kúsok štýlovosti, no požiadavka bola, aby sme zachovali pôvodnú farbu dominovať. Spočiatku možno tvrdý oriešok, no pre Wrapmotors ďalšia výzva.

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-9

Zákazníčke sme navrhli niekoľko variantov. Zvíťazilo zbrúsenie nerovností a odrenín v kombinácii s celopolepom do štýlovej červenej metalízy s čiernymi detailami. Auto stálo v dielni približne deň-a-pol, pričom sme za ten čas stihli vykonať okrem celopolepu do červenej metalízy aj polep spätných zrkadiel a strechy do fólie s odtieňom čierna metalíza. Kombinácia čiernych detailov, chrómových prvkov na aute a nového červeného celopolepu dala autu skutočne športový a zároveň elegantný šmrnc, o čom svedčil nadšený pohľad zákazníčky pri preberaní auta. „Tuctová“ päťstovka sa zmenila z lesklej červenej na trblietavý šperk na cestách, ktorý zbiera obdivné pohľady na každom parkovisku.

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-3

Niekedy totiž netreba vymýšľať a kompletne meniť farbu auta. Stačí si iba vybrať iný odtieň tej pôvodnej a auto môže urobiť radosť opäť ako pri kúpe.

 

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-1

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-2

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-4

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-5

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-6

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-7

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-8

car-wrapping-polepy-aut-vozidiel-wrapmotor-10