7 dôvodov prečo si dať polep fóliou a nie lak
Audi Q7 S-line – xScratch™ ProFilm
October 12, 2014

7 Dôvodov prečo si dať polep fóliou a nie lak

Prečo fólia a nie lak?

Mnoho zákazníkov sa nás často pýta prečo by si mali dať radšej urobiť fóliu a nie nový lak… Totižto, cena nového laku sa môže pohybovať v rozmedzí od 1 000 € až 10 000 € (a viac), v závislosti od voľby kvality a exkluzivity farby. Polep vozidla u nás vyjde od 700 €, v závislosti od vybranej fólie. Fólia má okrem nižšej ceny mnoho ďalších nesporných výhod oproti laku. Kvalita laku sa môže znižovať spolu s jeho obstarávacou cenou. Lacnejšie laky budú síce vyzerať na prvý pohľad skvelo, no počas niekoľkých rokov začne lak starnúť a karoséria vyzerať opotrebovane, pričom je potrebné znovu ju prelakovať. Odborne nalepená fólia ochráni pôvodný lak, predĺži jeho životnosť a zanechá vozidlo s jedinečným povrchom karosérie na niekoľko rokov.


 

7 dôvodov prečo dať nalepiť vaše auto do fólie

 

Cena: Cena vysoko kvalitného laku sa môže pohybovať v rozmedzí od 2 000 € až 10 000 €, a to v závislosti od zvolenej farby laku a kvality farieb. Vo Wrapmotors vás odborne nalepená fólia z kvalitnejšieho materiálu môže stáť od 700 € do 3000 €, pričom garantujeme jej životnosť 5 až 8 rokov (podľa výrobcu fólie a v závislosti od starostlivosti o auto) . Za zlomok nákladov za prestriekanie a prelakovanie je tak možné dať svoje auto nalepiť do fólie podľa vašich predstáv. Navyše, nemusíte sa obmedzovať len na jednofarebné varianty. Fóliu môžete ľubovoľne kombinovať, pričom si môžete nechať potlačiť aj fóliu s vlastným vzorom.

Predajná hodnota: Vďaka fólii sa udrží kvalita pôvodného laku v bezchybnom stave, čo zvýši hodnotu auta pri možnom budúcom odpredaji vášho vozidla.

 

Nespočetné možnosti: Pri zakúpení vozidla v inej farbe, než akú ste chceli, je fólia to správne riešenie. Môžete si vybrať zo stoviek farebných variantov a digitálne tlačených vlastných vzorov, pomocou ktorých si môžete vozidlo upraviť podľa vašich predstáv. Ak sa po niekoľkých rokoch rozhodnete pre zmenu, stačí fóliu jednoducho odstrániť a nahradiť novou.

Čas inštalácie: Pri lakovaní vozidla sa môže práca pretiahnuť až do dvoch týždňov, pričom celopolep do fólie väčšinou nezaberie viac ako 2 – 3 dni.

 

Ochrana: Fólia je veľmi odolný materiál a bude pôsobiť ako štít pri ochrane vášho pôvodného laku pred vplyvmi počasia, kamienkoch a iných možných škrabancov.

Jednoduchá údržba: Dajte zbohom neustálemu voskovaniu a lešteniu vášho vozidla. Údržba vozidla polepeného fóliou je veľmi jednoduchá. Vozdilo stačí opláchnuť šampónom a vodou. Prípadné nečistoty alebo šmuhy na fólii sa dajú jednoducho odstrániť použitím handry z mikrovlákna a 70% alkoholom.

 

Odstránenie fólie: Fóliu je najjednoduchšie odstrániť do obdobia 5 – 8 rokov. Po odstránení fólií od našej firmy nezostáva na aute žiadna stopa po lepidle alebo samotnej fólií (na rozdiel od plastidipu a im podobných riešení).

  

   

VIDEO:

 

Ochrana Laku Lamborghini Huracan

 

Zmena farby lode