Car Wrapping / Zmena farby vozidla

ZMENA FARBY LAKU FÓLIOU

Kompletná zmena farby BMW 3 M packet

bmw-m3-polep-foliou-wrapmotors

Čiastočná zmena farby Seat Leon CupRacer

MATO-homola-polep-vozidla-wrapmotors

ČIASTOČNÁ ZMENA FARBY

Túžite zatraktívniť vaše vozidlo výraznejšími detailmi exteriéru alebo interiéru? Ponúkame vám čiastočnú zmenu farby vášho vozidla (motorky, lode, ...), ktorá zatraktívni jeho celkový vzhľad. Čiastočná zmena farby je vhodná pre všetkých, ktorých už omrzel vzhľad auta, ako aj pre firmy, ktoré potrebujú autá prispôsobiť korporátnym farbám. Pri zmene farby využívame technológiu tzv. wrapingu kvalitnou fóliou, na ktorú, samozrejme, poskytujeme záruku. V ponuke je niekoľko druhov fólií vo viac ako 500 farebných variantoch, fólie s 3D efektom či napríklad chrómové alebo perleťové. Navyše, na fóliu si môžete nechať vytlačiť vlastný vzor či text. O dostupnosti a ponuke fólií sa informujte cez kontakt na stránke.

KOMPLETNÁ ZMENA FARBY

Úplná zmena farby vozidla je vhodná najmä pre tých, ktorí potrebujú zladiť svoj vozový park do jednotnej farby. Celopolep karosérie tiež vyhľadávajú vodiči, ktorí chcú svoj automobil odieť do extravagantnejšej farby, aby boli odlišní už na prvý pohľad. Kompletná zmena farby vozidla sa vykonáva prostredníctvom wrapingu fóliou, a to bez nutnosti rozoberať či lakovať jednotlivé časti vozidla. Nemusíte sa tak báť, že by vaše vozidlo niekto rozoberal a skladal nanovo. Našim zákazníkom ponúkame niekoľko druhov fólií vo viac ako 500 farebných variantoch, fólie s 3D efektom či napríklad chrómové alebo perleťové. Navyše, na fóliu si môžete nechať vytlačiť vlastný vzor či text. O dostupnosti a ponuke fólií sa informujte u nás cez kontakt na stránke.

VÝBER Z NÁŠHO PORTFÓLIA

KONTAKTUJTE WRAPMOTORS

Zaujala Váš naša ponuka alebo portfólio našich polepených vozidiel? Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať ak máte akékoľvek otázky ohľadne polepu alebo cien našich služieb.


RÝCHLY KONTAKT

Vaše meno (povinné)

Váš Email (povinné)

Predmet správy

Vaša správa